Creditcheck výkonné API

Desiatky databáz s informáciami o firmách a ľuďoch na Slovensku a v Česku, jedno API Creditcheck. Pre vývojárov podnikových informačných systémov ZDARMA.


Konkurzy, likvidácie, exekúcie, neplatiči DPH, dlžníci zdravotných poisťovní, adresy, DPH registrácie, obraty, počty zamestnancov a mnoho ďalších dôležitých informácií. Už žiadne starosti s ustavičnými zmenami v jednotlivých SK a CZ registroch!

Požiadajte o prístup do dokumentácie API Creditcheck, kde nájdete opis XML služieb. Tie vám umožnia integrovať široké spektrum B2B i B2C informácií z viac ako 30 registrov v SR a ČR pomocou jednotného a stáleho API. Creditcheck API je od roku 2010 integrované v 40+ najpoužívanejších podnikových informačných systémoch a denne ho využíva 60 000+ firiem. Prehľad hotových integračných riešení nájdete na stránke Partneri.


Pred odoslaním žiadosti musíte vyplniť požadované polia a potvrdiť recaptcha.

Potrebujete sa poradiť?


Poskytujeme desiatky rôznych XML služieb, ktoré pokrývajú všetky potreby externých informačných zdrojov v oblasti B2B i B2C. Ak sa chcete pred štúdiom dokumentácie k API najskôr osobne alebo aspoň telefonicky poradiť ako najlepšie začať, kontaktujte:

Pavel Macek, +420 731 126 291, info@creditcheck.cz